ترندینگ گوگل

ترند روز جهان انتخابات در ایران !

چخبر از انتخابات ؟

ترند روز جهان انتخابات در ایران است! هزاران هزار نفر چه مخالف و موافق انتخابات در شبکه‌های اجتماعی و گوگل مشغول اطلاعات آفرینی در باره این حوزه هستند. ترند انتخابات ایران هر چهارسال یکبار خیلی رونق می‌گیرد!

خیلی‌ها با هشتک رای بی رای مخالف انتخابات و اصطلاحاً برانداز هستند و دشمن ایران و البته خیلی ها که می خواهند رای بدهند و طرفدار یکی از کاندیداهای انتخابات هستند و یا برخی دیگر که هنوز انتخاب خود را قطعی نکرده‌اند در این دسته ها قرار می گیرند. هشتگ انتخابات هم که پرطرفدار است.

مناظره‌ها هم شروع شده اند و حسابی تنور انتخابات داغ است. ترند انتخابات ریاست جمهوری یکی از پرمخاطب ترین عرصه های شبکه های اجتماعی است.

شایعه مهندسی انتخابات توسط شورای نگهبان داغ شده است و خلاصه حسابی نظرات در هم تنیده اند.

ترند انتخابات

هشتگ‌ “رای میدهم” و “رای بی رای” و “هشتگ انتخابات” ترند انتخابات شد

 

ترند انتخابات

ترند انتخابات | هشتگ انتخابات

ترند انتخابات ریاست جمهوری | هشتگ انتخابات

ترند انتخابات ریاست جمهوری

ترند انتخابات ریاست جمهوری | هشتگ انتخابات

ترند انتخابات

ترند انتخابات | هشتگ انتخابات

 

 

ترند انتخابات ریاست جمهوری

ترند انتخابات ریاست جمهوری | هشتگ انتخابات

ترند انتخابات ریاست جمهوری

ترند انتخابات ریاست جمهوری

 

ترند انتخابات و سایر موضوعات سال ۲۰۲۱ علاوه بر هشتگ انتخابات

ترند انتخابات ریاست جمهوری | هشتگ‌های داغ‌شده در سال ۲۰۲۱
# تاریخ موضوع شرح
سال ۹۹–۱۴۰۰
یحیی تنها نیست دی ورزشی در حمایت از مربی باشگاه فوتبال پرسپولیس
پرواز۷۵۲ دی اجتماعی سالگرد ساقط شدن پرواز شماره ۷۵۲ به همراه هشتگ‌های من هم شمعی روشن خواهم کرد، هواپیمای اوکراینی، فراموش نمی‌کنیم و PS752
ترامپ دی سیاسی در پی تجمع طرفداران دونالد ترامپ و ورود آنها به ساختمان کنگره آمریکا
دم خداداد گرم دی اجتماعی در حمایت از خداداد عزیزی که در برنامه «فوتبال برتر» صداوسیما دربارهٔ ممنوعیت حضور زنان در ورزشگاه گفت: «اگر قرار باشد جام ملت‌ها در ایران برگزار شود… ما خانم‌ها را چگونه می‌خواهیم در ورزشگاه راه بدهیم؟ فیفا و ای‌اف‌سی به ما اجازه نمی‌دهند که جلوی حضور آن‌ها را بگیریم یا بگویی آقا شما برو این‌جا بشین و خانم شما برو آن‌جا.» مجری صدا و سیما سعی کرد حرف‌های او را قطع کند.
اخراج رسول پناه دی ورزشی واکنش هواداران پرسپولیس نسبت ویدئو منتشر شده از رئیس هیئت مدیره باشگاه همچنین از هشتگ‌هایی مانند یحیی_تنها_نیست و اخراج_رسول_پناه_رغبتی نیز استفاده شد.
حیران یانیر دی اجتماعی آتش‌سوزی گسترده جنگل‌های حیران در مرز ایران و آذربایجان
‪LetsTeachZaynPersian‬ دی فرهنگی پس از لایو زین ملک در اینستاگرام و گفتن اینکه فارسی نمی‌داند!
محمد مساعد دی سیاسی در واکنش به خبر بازگرداندن محمد مساعد از ترکیه به ایران
بورس دی اجتماعی اعتراض سهام‌داران مال‌باخته در بورس تهران
عنابستانی بهمن اجتماعی پس از سیلی زدن نماینده مجلس علی‌اصغر عنابستانی به سرباز راهور
freeKurdishActivists بهمن سیاسی در واکنش به بازداشت گسترده فعالان کرد
مهرداد میناوند بهمن اجتماعی پس از درگذشت مهرداد میناوند بخاطر ابتلا به کویید-۱۹
علی انصاریان بهمن اجتماعی پس از درگذشت علی انصاریان بخاطر ابتلا به کویید-۱۹
عالیه مطلب‌زاده بهمن سیاسی کاربران ایرانی توییتر با هشتگ «عالیه مطلب زاده» خواستار آزادی این عکاس، خبرنگار و فعال حقوق زنان زندانی در اوین شدند.
مرد آزادی کجاست؟ بهمن سیاسی کاربران ایرانی با راه‌اندازی کمپینی با هشتگ «مرد آزادی کجاست» در شبکه‌های اجتماعی، خواستار افشای سرنوشت مردی شدند که در خیابانی در تهران، شعار می‌داد: «مرگ بر شاه … مرگ بر خامنه‌ای … زنده باد آزادی».
از شما بیزاریم بهمن سیاسی حامد اسماعیلیون در متنی به مناسبت چهل و دومین سالگرد حکومت جمهوری اسلامی در پی انقلاب سال ۱۳۵۷ با اشاره به موارد متعدد فسادهای اقتصادی و نقض حقوق‌بشر در ۴۲ سال گذشته، نوشت: «سالگرد انقلاب‌تان را بر این خون‌ها که ریخته‌اید، جشن بگیرید… ما از شما بیزاریم و شما را انسان نمی‌دانیم. بر شما نامی نیست. بر خونی هم که ریخته شد نامی نیست. آن‌که باد می‌کارد، توفان درو خواهد کرد.»
ده سال حصر بهمن سیاسی در واکنش به ۱۰ سالگی حصر خانگی میرحسین موسوی، زهرا رهنورد و مهدی کروبی
بهنام محجوبی بهمن و اسفند سیاسی در واکنش به خبر و سپس درگذشت بهنام محجوبی، درویش زندانی که در بیمارستان لقمان بخاطر عدم رسیدگی جان‌باخت.
سراوان تنها نیست اسفند سیاسی در واکنش به اعتراضات اسفند ۱۳۹۹ سراوان که ۱۰ نفر از سوخت‌بران بلوچ توسط سپاه پاسداران کشته‌شدند. همچنین هشتگ‌های سوخت‌بَر نکشید و سراوان نیز ترند شدند.
نه به خطیر اسفند ورزشی در واکنش به دبیرکلی علی خطیر در فدراسیون فوتبال ایران
FATF اسفند سیاسی پس از خبر تصویب احتمالی FATF توسط مجمع تشخیص مصلحت نظام و واکنش مخالفان و موافقان
سیستانی اسفند سیاسی در واکشن به دیدار تاریخی سید علی سیستانی و پاپ فرانسیس در عراق
نه به جمهوری اسلامی اسفند سیاسی کاربران با هشتگ نه به جمهوری اسلامی، با حکومت وقت مخالفت کردند
اعتصاب زندانیان فروردین سیاسی در واکنش به اعتصاب غذا گسترده در زندان‌های ایران و همراهی با حاشیه‌نشینان، زحمت‌کشان و به یاد گرسنگان وطن بر سفره نوروز
آزاده نامداری فروردین اجتماعی در واکنش به پیدا شدن جسد نامداری در شمال غرب تهران
قرارداد ۲۵ ساله با چین فروردین سیاسی پس از امضای برنامه ۲۵ ساله همکاری‌های مشترک ایران و چین
نطنز فروردین اجتماعی پس از حادثه ۱۴۰۰ نطنز
بیدادگاه اردیبهشت سیاسی کاربران شبکه‌های اجتماعی توییتر، روز سوم اردیبهشت ۱۴۰۰ با هشتگ «#بیدادگاه» به بیش از یک سال بازداشت موقت «علی یونسی» و «امیرحسین مرادی»، دو دانشجوی مدال‌آور المپیاد دانشگاه صنعتی شریف در زندان اوین اعتراض کردند.
فدراسیون آبی اردیبهشت ورزشی طبق برنامه‌ریزی جدید سازمان لیگ، خلاف نظر و درخواست باشگاه پرسپولیس برگزاری بازی استقلال و نفت آبادان به بعد از دربی موکول شده‌است. همین اتفاق باعث شد هواداران پرسپولیس در اعتراض به برنامه‌ریزی سازمان لیگ هشتگ فدراسیون آبی را ترند اول توییتر فارسی کنند تا به این شکل اعتراض خود را به سازمان لیگ اعلام کنند.
دشت برچی اردیبهشت اجتماعی پس از بمب‌گذاری ۱۴۰۰ مدرسه سیدالشهدا کابل به همراه #هشتگ‌های شیعیان_هزاره و #افغانستان_تسلیت ترند شدند.
بابک خرمدین اردیبهشت اجتماعی پس از کشته شدن بابک خرمدین کارگردان سینما توسط پدرش
بیداری خرداد ورزشی در اعتراض به آرای کمیته انضباطی در مورد محرومیت بازیکنان پرسپولیس و استوری سرمربی این تیم در اینستاگرام
قطعی برق خرداد اجتماعی در پی قطعی پی در پی برق در شهرهای ایران
StopHazaraGenocide خرداد اجتماعی کاربران در یک طوفان توییتری با راه اندازی هشتک «StopHazaraGenocide#» یا نسل کشی هزاره‌ها را متوقف کنید در شبکه‌های اجتماعی به ویژه توییتر، خواهان توجه جامعه جهانی به این موضوع شدند. شماری از افغان‌ها در اعتراض به آنچه “نسل‌‌کشی هزاره‌ها” می‌خوانند، در افغانستان طوفان توییتری را با هشتگ (StopHazaraGenocide) راه اندازی کرده‌اند.
READ  هشتگ های داغ فارسی اردیبهشت 1400

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *