ترند ترندینگ گوگل

هشتگ های داغ فارسی اردیبهشت 1400

ترند روزه اواخر اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ شمسی چیزی نیست به جز چند موضوع مثل انتخابات و بیت‌کوین و کلاب هاوس و کرونا.

ابتدا به انتخابات می پردازیم که در خرداد ماه برگزار می گردد و با توجه به تعداد زیاد افرادی که ثبت نام کرده اند روزهای شلوغ و پر هیاهویی را در یک ماه پیش رو خواهیم دید.

 

انتخابات ریاست جمهوری

انتخابات ریاست جمهوری

 

این یک‌ماه همانند یک بمب است که می‌تواند خشونت آفرین نیز شود همه پته های هم را روی آب می ریزند و خیلی از مردم خیلی از پشت پرده ها را می فهمند. توئیتر می تواند خیلی جذاب باشد.

انتخابات مهم ترین ترند خرداد ماه خواهد بود.

شورای نگهبان ۵ روز مهلت دارد که صلاحیت‌های بیش از ۵۰۰ نفری که ثبت‌نام کرده‌اند را بسنجد و معمولاً کمتر از ۱۰ نفر را برای ریاست جمهوری گزینش می کند.

همگی افرادی هستند که سال ها در این نظام مسئول سمت‌های مختلف بوده اند و به نظر می‌رسد خود نظام تمایل دارد که آیت الله رئیسی، رئیس‌جمهور ایران شود و پس از آن به رهبری برگزیده شود.

نقشه ای است که استراتژی مشخصی دارد و اگر کمی فکر کنیم به آن می رسیم.

به هر حال این بازی‌های قبل از انتخابات هم هست و افرادی هم چون احمدی نژاد هم برای هیاهو و جنجال آفرینی نقش بازی می کنند.

 

بیتکوین

بیتکوین

 

بیت کوین اما ترند دیگری است که این روزها باب شده است پس از صعود بی‌سابقه آن از ۱۱ هزار دلار به ۶۰ هزار دلار خبر ساز شد. حالا که در حال سقوط آزاد هست باز هم خبرساز شده و هزاران نفر در کلاب‌هاوس به آن می‌پرداختند، حالا پشیمان هستند و سرمایه خود را سوخته می بینند. بیتکوین با یک توئیت بالا و پایین می‌رود و سرمایه های مردم بازیچه دست چند متمول پولدار شده است! دوج کوین هم بعنوان یک شت کوین با توئیت ها بزرگ شده است و معلوم نیست در دنیای بلاکچین و رمزارزها چخبر است!

بعضی حوادث نیز نظیر رسوایی چند خواننده و کارگردان هنری بخاطر تجاوز به چند بانو نقل محافل گشته است. کشته شدن بعضی افراد همانند کشته شدن یک کارگردان معروف توسط پدر و مادر سنگدلش نمونه های خبرهای داغ این روزها هستند.

جنگ بین فلسطین و اسراییل هم خبر بزرگ هفته بوده.

 

جنگ اسراییل و فلسطین

جنگ اسراییل و فلسطین

READ  ترندهای فارسی اردیبهشت 1400

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *