ترندینگ توئیتر ترندینگ یوتیوب

سوتی ها و حواشی مناظره های انتخابات ریاست جمهوری 1400

در مناظره ها و مباحثه های پیش از انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۴۰۰ کاندیداهای ریاست جمهوری طبق معمول به تخریب یکدیگر پرداختند و رسوایی هایی را رو کردند تا بتوانند رای رقیب خود را کم کنند و برنده انتخابات شوند. خیلی از از کاندیداها نیز سوتی هایی دادند که بسیار ترند شد. یکی از این بحث ها که داغ شد بحث کاندیداهای پوششی و سوپر پوششی و در جواب آن روکشی بود که مطرح شد.

آقای همتی که قبلاً رئیس کل بانک مرکزی ایران بود پنج کاندیدای انتخابات را کاندیدای پوششی برای آقای رئیسی عنوان کردند و گفتند که این پنج کاندیدا به نفع آقای رئیسی کنار می روند تا شایعه مهندسی انتخابات قوت بگیرد و این کاندیدا بتواند رای بیاورد و نظر نظام به واقعیت بپیوندد. آقای زاکانی هم در جواب این عبارت آقای رحمتی را کاندیدای روکشی نامید که آمده تا افتضاحات دولت قبلی را روکش کند. 

مباحث جنجالی مناطره ها

پیک کرونا

نامزدی به اشتباه پیک کرونا را بد تلفظ کرد و مردم یاد پیک نوروزی بچه های دبستانی افتادند پیک کرونا که چهار میان را پشت سر گذاشتیم و پنجمی هم در راه است سوژه دیگر مناظره‌های انتخاباتی

سواد ۶ کلاسی

آقای مهرعلیزاده در بخشی از مناظرات و مباحثه به آقای رئیسی گفتند که ایشان فقط شش کلاس سواد دارد و بقیه سواد ایشان در دوره های حوزوی شکل گرفته است و این هم همانند یک بمب صدا کرد که آقای رئیسی سواد آکادمیک ندارد.

نامه ۱۱ نفر مفسد

نامه ۱۱ نفر مفسد بانکی در بخش عجیبی از مناظره ها آقای همتی یک نامه را رو کرد و گفت که این نام مفسدین و عاملان اصلی فساد های بانکی در دوره اخیر است و جای خودشان بلند شدند و آن نامه را به آقای رئیسی دادند و گفتند اگر جرأت دارید این نام ها را بخوانید که حرکت عجیبی بود و در نوع خودش منحصر به فرد

دست دولت در جیب مردم

یکی از مباحثی که آقای رضایی در مناظره ها مطرح کردند این بود که دولت دستش را در جیب مردم کرده و از طریق بورس سرمایه های آنها را برداشته است و حال مردم مانده‌اند و ضرر چندین میلیاردی که از بورس متحمل شدند

ماجرای گروگانگیری سربازان آمریکایی

آقای رضایی از تودهنی به آمریکا گفت و آقای همتی گفتند شما چطور با گروگان گیری میخواهید درامد ارزی برای ایران کسب کنید. لفظ گروگان گیری انسان دوستانه با جنبه انسانی خیلی داغ شد.

اشکنه خوردن و تکاندن سفره روی فرش!

آقای قاضی زاده فیلم تبلیغاتی جالبی را ساخته بودند که ایشان نمی دانند سفره غذا را روی فرش و درون خانه نمی تکانند! همچنین اشکنه خوردن ایشان هم ترند شد.

زاکانی: آقای همتی درباره غایبین اینجا (مناظره) صحبت کردی! اگر قرار بود دیگران بیان، شما اینجا نبودی! در حد و قواره خودت صحبت کن.

 

READ  هشتگ های داغ فارسی اردیبهشت 1400

#سانسور “بی غیرتی” از علل ۸۰% مشکلات کشور در برنامه بدون تعارف شبکه دو زاکانی: حداکثر ۲۰% مشکلات ناشی از تحریم است رضوانی: بقیه ۸۰% چی؟ زاکانی: بی عرضگی، بی فکری، “بی غیرتی” ■ «بی غیرتی نسبت به مردم، جدی است؛ چرا حذف شده؟ به چه کسی برخورده است؟»

 

یاساشین آذربایجان !!!

محسن رضایی در مناظره دوم انتخابات ریاست جمهوری 1400 در اشتباهی لفظی یاشاسین را یاساشین عنوان کرد.

لوکوموتیرررررررررررررررررر!!!  آنگوزمان، پرپکانی !!!!!!!!!!

 

کل برنامه #محسن_رضایی در مناظره اول: ۴۵۰ تومن میدم.

در مناظره دوم: ۴۵۰ تومن میدم. در مناظره سوم: ۴۵۰ تومن میدم.

در مناظره شونزدهم: ۴۵۰ تومن میدم.

در مناظره شونصد‌م: ۴۵۰ تومن میدم.

 

 محسن مهرعلیزاده، در مراسم قرعه‌کشی مناظره انتخابات از هفت شماره، شماره هشت را انتخاب کرد!

 

 

شکسته شدن عینک قاری قرآن ابتدای برنامه مناظره!

 

 

 

 

مناظره و مباحثه انتخابات

مناظره و مباحثه انتخابات

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *